Eşya Depolama

Ev eşyası depolama hizmetleri denildiğinde akla artık evinizin tüm eşyalarını yada parça eşyalarınızı depolama olarak geliyor. Eskiden depolama alanında genellikle lojistik firmaların şirketlerin mallarını belli bir süreliğine ya da sevkiyat sırasında depolama ihtiyacı gibi durumlarda ortaya çıktığını biliriz. Fakat günümüze gelindiğinde depolama hizmetleri artık evden eve nakliyat firmaları ile özdeşleşmiştir. Özellikle ev eşyası depolama hizmetleri ülkemizde çıkan kentsel dönüşüm macerası ile tavan yapmıştır. İnsanlar yeni evlerine taşınana kadar ve kira elektrik su gibi dertlerden kurtulmak için depolama tercihini yapmaktadır.

Marmara Nakliyat, eşya depolama alanında kendisini ispatlayan firmaların başında gelmektedir. yoğun bir şekilde ev eşyası depolama hizmeti sunan firmamız özellikle bunun yanında arşiv ve ofis eşyası depolama hizmetleri de sunmaktadır. Profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile evinizin tüm eşyalarını depolayan Çolakoğlu nakliyat, yılların birikimi ile tüm eşyalarınızı gönül rahatlığı ile depolamaktadır.

ev eşyalarınızı bizlere emanet ettikten sonra firmamız tüm eşyalarınız için detaylı bir şekilde sigortalama hizmeti vermektedir. Profeysonel ekibimiz tüm eşyalarınızı detaylı sigortalattıktan sonra depolama işlemlerine başlamaktadır. Evinizin tüm eşyaları için min. 20 bin max. 50 bin değerinde sigortalama işlemi yapmaktadır. Firmamız sigorta hizmetlerini her sene olarak tazelemektedir. Bu konuda sizlerden ekstra bir ücret talep etmemekteyiz. Marmara Nakliyat bünyesinde eşya depolama hizmetleri daima güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Poliçeniz adresinize kadar getirilip sizlere teslim edilmektedir.