Hizmetlerimiz

Ev Depolama

Eş Depolamada Marmara Nakliyat kendi imalatı olan özel depolama malzemeleriyle eşyalarınızı en güzel şekilde depolamaya hazır hale getirir.Sonrasında kendi imalatı olan konteyner yani diğer adıyla pratik depo’da depolanır.Eşyalarınız pratik depoların içine yerleştirildikten sonra üstüne size ait bilgiler yazılır ve depo’lanır.

Ofis Taşıma

Marmara Nakliyat olarak sizleri ofis taşımada’da yanlız bırakmıyoruz.Ofis taşıma da en önemli husus hızlı ve sorunsuz bi şekilde taşınmasıdır.Ulusoy Nakliyat kendi özel imalatı olan malzemeler’le eşyalarınızı anbalajlar ve taşımasını en hızlı şekilde bitirir.

Piyano Taşıma

Günümüzde piyano taşıma çok yaygınlaşmıştır.Fakat piyano taşıma sırasında oloşan çizikler.tel kopması.kırılma ve buna benzer şeylerle karşılaşıyoruz. Marmara Nakliyat sizleri piyano taşımada yanlız bırakmıyor.Kendi özel imalatı olan malzemeleriyle piyano’yu paketleme ve anbalajması bittikten sonra taşınmaya hazır hale getirir.Eğerki katlar yüksek degilse piyano 5 kişilik ekibimiz tarafından sorunsuz bi şekilde taşınması yapılır.Fakat katlar yüksek’se asansör yardımıyla dışardan taşıması yapılır.

Antika Taşıma

Antika ve sanat eseri taşıma’da Marmara Nakliyat kendini yine ön plana çıkarmaya başarmışıtır. Antika ve sanat eseri taşımacılığın’da siz degerli müşterilemize en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Antika ve sanat eseri taşımasında önce ekiplerimiz tarafından kraft havalı naylon’köpük ve beyaz kağıtla sarıldıktan sonra koli ve sandıklara yerleştirmesi yapıldıktan sonra taşınmaya hazır hale getirilir.