Harbiye Evden Eve Nakliyat

Harbiye Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Ev taşımak eski dönemlerde olduğu gibi eşyaların illaki zarar gördüğü veya ciddi mağduriyetlere yol açması gibi profesyonellikten ve kurumsallıktan uzak standartlarda değildir. Günümüz modern standartlarına uygun olarak, sigortalı ve kurumsal hizmet kriterlerine bağdaşan koşullarda sunulmaktadır. Harbiye evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında da bu kriterlerin sağlanması noktasında firmamız maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı anlayışıyla çalışmalarını şekillendirmektedir. Deneyimli taşıma personeli kadrosu ve yanı sıra teknolojik altyapısı ile tüm eşyalarınızın güvenle ve sorunsuz şekilde yeni adreslerine teslim edilmesi sağlanıyor. Sigortalı ve sözleşmeli Harbiye nakliyat hizmetleri ile birlikte artık ev eşyalarının kesinlikle zarar görmediği ve her türlü olumsuz durumda mağduriyetlerin yasal standartlarda giderildiği bir hizmet sunumu gerçekleştirilmektedir.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında tüm taşıma sürecinin önceden planlanması ve tüketicilere detaylı bilgi sunumunun gerçekleştirilebilmesi için ekspertiz hizmeti uygulanmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan ekspertiz hizmeti ile taşınacak tüm eşyaların miktarı ve nitelikleri belirlenmektedir. Aynı zamanda da sunulacak Harbiye ev taşıma hizmeti dahilinde söz konusu olacak her bir detayda ekspertiz raporunda yer alır.

Eşyaların kaçıncı kattan taşınacağı ve indirileceği, asansör olup, olmadığı ve diğer güzergah yolu üzerindeki detaylar inceleme çerçevesinde rapora dahil edilmektedir. Hazırlanan rapor doğrultusunda da Harbiye’ de evden eve nakliyat hizmetlerinin tüm maliyeti ve süreleri ile ilgili olarak tüketiciye kapsamlı bilgilendirme sağlanır. Bu bilgilendirme ışığında da raporda yer verilen tüm detayların dahil edileceği resmi evden eve nakliyat sözleşmesi hazırlanır.